Druga Wojna Światowa? – Holokaust Słowian.NOWO.

Ma Pani bardzo wąskie pojęcie historii.

 

GRcoUUT_JT4

 

Druga wojna byłaby tak czy inaczej, bo o tej wojnie zadecydowali już wcześniej pewni ludzie zza oceanu. Ci sami ludzie nieco wcześniej zrobili wszystko żeby wywołać Pierwszą Wojnę Światową i Bolszewicką Rewolucję po to żeby zniszczyć dawny konserwatywny, tradycyjny i w dużej mierze chrześcijański układ świata i ostatecznie wybudować globalistyczny system oparty na judeo-masońskich ideach.

Nim był układ Ribbentrop-Molotow to tzw demokratyczne rządy Zachodu zdemontowały częściowo Czechosłowację i dały Sudety pod władanie Adolfowi. To było bardzo silne uderzenie w słoiwanski kraj. Mówili, że ratują pokój. No, liczne banki i korporacje nie po to wykreowały Hitlera żeby ratować pokój a po to żeby była wojna na wschodzie. Wojna na wschodzie miała dwa główne cele: zniszczyć Slowian

images

dzieci-polskie

(w niektórych przypadkach również rękoma samych Slowian: banderowcy ( pod przywodstwem zydo-masonerii – admin) przeciw Polakom, chorwaccy Ustasze przeciw Serbom itp); i potem zagarnąć ich terytoria włącznie z cała Rosją.

Pakt Ribbentrop-Mołotow ani wojny nie wywołał ani i jej ostatecznie nie zapobiegł. Nie mógł zapobiec. Światowy oligarchat z bankierską mafia na czele stawiał na Hitlera, bo wcześniejszy projekt nie wyszedł. Rewolucja Bolszewicka i wynikającą z niej wojna domowa między Białymi Czerwonymi miały doprowadzić do kompletnego zniszczenia Rosji i przede wszystkim jej słowiańskiej populacji. Ten plan realizował tzw. Lucyfer Rewolucji, agent bankierów z Nowego Jorku i największy wróg Slowian Lew Bronsztejn czyli Trocki. Plan nie wyszedł, bo władzę przejął Stalin. W latach 1937 i 1938 Stalin rozsprawia się z trockistami z których prawie wszyscy są narodowości żydowskiej. Światowy oligarchat nie ma wyboru. Musi być wojna, inaczej Rosja z jej bogactwami znajdzie się poza ich zasięgiem.

Hitler wojnę przegrał, ale Słowian zginęły miliony o czym dziś na Zachodzie nikt nie lubi pamiętać. A po co mają pamiętać skoro właśnie o to chodziło żeby jak najwięcej Słowian zginęło. Oligarchat stracił najmniej. Plan zagarnięcia Rosji nie wyszedł, za to podporządkował sobie spora cześć Europy zakładając tam swoje bazy i zarażając ja na dobre neo-trockistowskimi fantazjami typu multi-kulti, prawa człowieka i kosmopolityzm.

A co do Drugiej Wojny to na Zachodzie pamięta się tylko, że główna jej ofiarą byli wyłącznie Żydzi a wszyscy goje a szczególnie słowiańskie goje czyli Polacy, Rosjanie, Słowacy itd itd są współwinni ich śmierci, bo rzekomo nie zrobili niż żeby ich ratować. Wręcz przeciwnie, uważa się że byli głównymi ich prześladowcami, że aż samych Niemców to szokowało. Że po części żydowski oligarchat, który wykreował Adolfa Hitlera nic nie zrobił żeby uratować swoich współwyznawców milczy się na dobre.

O taka, moją drogą Pani, jest prwadziwa wersja historii. Szkoda tylko, że tak mało ludzi ja zna.

Filomena

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s