Niedziela Palmowa 2021 Roku Pańskiego w Broadstairs.

Biskup Williamson przeprowadzał ostatnio badanie duchowe Księży celem przekazania Sakry Biskupiej myśląc o przetrwaniu Wiary oraz kolejnych pokoleniach tym bardziej, że rośnie ilość Księży w szeregach Ruchu Oporu nie tylko w Polsce:

Some pictures are here – https://sajm-siteofficiel.blogspot.com/2021/03/ordination-au-sous-diaconat-20-mars.html

https://respicestellam.wpcomstaging.com/2021/02/11/two-more-seminarians-receive-the-cassock/

https://respicestellam.wpcomstaging.com/2021/03/21/new-subdeacon/

Czy Polska i Polacy zasługują na Biskupa po linii Biskupa Williamsona, który nie przywołuje Jana Pawła II jako “Świętego”, który nosi Sutannę bez strachu o swoje życie, który nie jest skorumpowany z posoborowym środowiskiem i jego wrażą filozofią, który ma charyzmę właściwą dla Biskupa dla naszych czasów gotowego na śmieć za Wiarę, który ma łaskę działania jako znak z Nieba?

A może po czasach PRL, które “z dumą” wspominają wszyscy kompromisowcy z judaizmem, krzykacze i budowniczy materializmu socjalistycznego, który postawił PRL na aż 10 miejscu w produjcji stali w świecie…. my już niePolacy a neopolacy, mamy tak upadłą duszę, że tylko wśród nas są kandydatami na Biskupa zdrajcy, sprzedawczyki, kompromisowcy, wyznawcy świętości JPII, tchórze, umysły zakażone i zdeformowane modernizmem, osoby skorumpowane z neokomunizmem, za którymi są neopolskie rodziny, które wpatrzone ślepiami wypatrują zbawienia ze strony ludzkiej? A może po latach komunizmu w zażydzonym neokomunizmie już nie ma nikogo w Polsce, kto by mógł zostać Biskupem w lini Biskupa Williamsona?

Jeżeli tak, to biedna ta Matka – Polska!

JanAPorusza

This entry was posted in Bishop Faure, Biskup Williamson. Bookmark the permalink.

1 Response to Niedziela Palmowa 2021 Roku Pańskiego w Broadstairs.

  1. mistrzYoda says:

    A jak to się stało, że Anglicy zasłużyli na takiego biskupa? Ciekawi mnie ta forma nacjonalizacji. Czy Pana katolicyzm tradycyjny nie jest ponadnarodowy?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s