Grudzień 2021 roku – Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok Pański 2022!

Wszystkim wiernym Katolickiej Tradycji uczestniczącym we „Wspólnym Działaniu” – Katolickim Ruchu Oporu,

https://fsspxr.wordpress.com/

składam najserdeczniejsze życzenia pogodnych, zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Posiadania niespożytych sił w walce ze Światem, Kłamstwem i ciała namiętnościami. Otrzymania obfitych darów, łask i błogosławieństwa od narodzonego Dzieciątka Jezus na cały nadchodzący Rok Pański 2022.

Zbawiciel nam się narodził!

Każdemu Tradycyjnemu Księdzu Kościoła Rzymsko-Katolickiego, aktywna część Społeczenstwa Polak-Ortodoks życzy posiadania nadprzyrodzonych sił, Darów Ducha Świętego,  łask  od Nowonarodzonego Dzieciątka Jezus, niezbędnych w walce ku chwale Trójcy Świętej oraz naszemu pożytkowi.

Drodzy Święci Księża Tradycji Rzymsko-Katolickiej, którzy stoicie w hierarchii wyżej od Aniołów, nasze Życie Duchowe, a i te na ziemi, jest w Waszych rękach. Nigdy się nie poddawajcie, walczcie o Życiodajną dla Nas Świętą Tradycję, która atakowana jest z szatanską siłą przez masonerię od czasów ostatniego Watykańskiego Soboru. My jestesmy z Wami poprzez i w Chrystusie, ale i fizycznie z Wami jesteśmy poprzez nasze wspólne działania, wspólne wysiłki.  Prowadźcie nas do zwycięstwa, do Raju!

Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i do Siego, zwycięskiego 2022 Roku.

Veritas Vincit!

JanAPorusza

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s