Wyzwolenie, demilitaryzacja oraz denazyfikacja Ukrainy.

Wyzwolenie, demilitaryzacja oraz denazyfikacją Ukrainy postępuje w zgodzie z planem.

Ludność ukrainy przechodzi na stronę Rosyjską z wdzięcznością i radością witając wyzwolicieli z Federacji Rosyjskiej.

Południowa Ukraina oraz Krym przy pomocy wojsk rosyjskich po latach na nowo otrzymują słodką wodę, którą neobanderowcy odcięli cywilnej ludności.

W miastach pojawia się żywność zdrowa z Rosji i Białorusi o normalnych, ludzkich cenach. Postępuje natychmiastowa odbudowa kraju.

Żołnierze rusińscy porzucają ukraińsko-nazistowką, neobanderowką, masońską “armię” przechodząc na stronę rosyjską.

Neobanderowcy jak podczas II Wojny Światowej siłą zabierają Rusinów do swych band a obronę swą organizują w miejscach osiedli ludzkich wśród kobiet i dzieci wystawiając je jako żywe tarcze.

Modlimy się za Rosję i za wszystkich Rusinów na ziemiach dziejszego państwa ukraińskiego będąc wdzięcznym Panu Bogu za denazyfikację umęczonej Ukrainiy.

Z wielką obawą spoglądamy na Polskę, która jest banderyzowana ideologią nazistowską oraz przepełniana uciekającymi w tym Chazarami.

Przekonani za smutkiem jesteśmy, że uciekający od wojny Rusini i Kresowiacy będą wypychani z Polski do innych krajów zachodnich, tak jak od 30 lat wypychani z Polski są Polacy a neobanderowców chazarskich żydowsko-masoński rząd w Poslsce obdarzy miejscami pracy i zamieszkania.

Polska oficjalnie stała się podczas ostanich 3 dni neonazistowką co naraża Polaków na oskarżenie kontynuacji nazizmu w Europie a środowiska żydowskie mają coraz większe atuty by oskarżac Polaków o holokaust na Żydach podczas II Wojny Światowej. Brak odcięciea się polskiego rządu od neonazistów ukraińskich będzie skutkowało zwiększonym roszczeniom żydowskim nie tylko finansowym, a Świat coraz mniej będzie zważał na nazwy “polskie obozy koncentracyjne” stając się nieczuły na polska krzywdę.

Jan Porusza

This entry was posted in JAPorusza, Rosja. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s