Wołyń Historia Prawdziwa . Dokument uświadamiający

Historia Wolynia, by zrozumiec te Historie wystarczy uwaznie przypatrywac sie dzisiejszym dzialaniom Zachodu, Aglo-Saskiego Zachodu, na czele ktorego stoja Syjonisci, kiedys zapewne zwani nieco inaczej, ale to ta sama grupa ludzi i ideologii opartej na Talmudzie, Hagadzie i wielu innych fiolozofiach tej cywilizacji, ktora ma wielosc ich jak smok glow.

Po uwaznej analizie zrozumiemy, ze etos Rusinskiego Narodu, ktory jest i bedzie na zawsze Etosem Polskim, zostal przekierowany tymi filozofiami na sztuczna glebe sztucznego Ukrainskiego Narodu, ktory przez Masonerie byl budowany od conajmniej stu lat a baza pod te sztucznosc od wielu stuleci poczawszy od Rewolucji Chmielnickiego, zwanej “Powstaniem”. Tak jak “Powstania” Styczniowe, Listowadowe, Kosciuszki, czy Warszawskie az po Ruch Solidarnosciowy w PRL siegajac po Pomaranczowa Rewolucje na Ukranie. Zrodlo tych “Powstan” jest to samo – Zydo-Masoneria – tacy Michnicy, Kuronie, Mazowieccy… Krzywonosi….

Chmielnicki to taki “Walesa”…

To wsztsko po to by zdepolaryzowac Narody Rosyjski czy Polski. Narody, ktore powstaly na Prawie Naturalnym, prawdziwe Narody.

*

Pierwszy projekt żydowskiej okupacji Polski z ramienia niemieckiego zaborcy.

Wrzesień 1914 – Organizacja Żydów niemieckich, tzw. Niemiecki Komitet Ocalenia Żydów Rosyjskich, proponuje władzom niemieckim utworzenie tzw. „Judeopolonii”. Miała ona powstać na terenie ziem polskich zaboru rosyjskiego, a nadzór nad Polakami, z ramienia Niemiec, mieli objąć Żydzi. Projekt ten powstał zresztą dużo wcześniej. Wykrojenie państwa żydowskiego z ziem polskich postulował min. Jakub Frank już w XVIII w. A to, z kolei, fragment „Okólnika kierowników politycznych kół żydowskich z XI 1898 r. do żydów polskich”, przytoczony w książce S. Wysockiego „Żydzi w dziejach Polski”:

„Bracia i współwyznawcy! Trzeba aby kraj został naszym królestwem (…). Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w naszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się naszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do tego środków. Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy bogaci zapisali się na znaczne sumy. Da baron Hirsch, dadzą Rotszyldzi, Bleichredowie i Mendelsonowie i inni dadzą (…).”

*

“…Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy bogaci zapisali się na znaczne sumy. ..”, a wiec projekt “UKRAINA” to zydowsko – Anglo-Saski projekt.

Galicja/Lwow, to kiedys miejsce Kosciola polskiego w rycie Grekokatolickim – Unickiego, ktory zostal przejety przez masonerie, zydow w XIX wieku i na bazie tego przejecia podczas lat rozbiorowych, kuta tam byla ideologia nowego , sztucznego narodu w tym, poprzez bastialska rabacje galicyjska inspirywana przez wlasnie tam masonerie.

Popatrzmy na przejecie Rzymskiego Kosciola w Polsce po 1945 roku. To samo mialo miejsce daleko wczesniej w Galicji. Wiara zostala podmieniona i tu i tam, a wierni uzyci tam jako Ukraincy a w PRL jako Poliniacy. Jedni i drudzy sluza Zydo-Masonerii, Syjonizmowi poprzez wlasnie “zydowska formacje”.

Zauwazmy, ze Galicja jest zrodlem Nazizmu Ukrainskiego, ktorego ideologia jest zywcem przepisana z filozofii zydowskiej skrajnie nazistowskiej przeciez.

Ukraina wiec jest rownoznaczna ze slowem = Izrael . Jest takim przejsciowym slowem/ideologia Syjonistycznego Izraela , klinem, ktory ma oczyscic pole dla Zydow i ich doktryn.

Tam ludzie , Rusini …Kresowiacy… sa oszukani, uzyci, oszukiwani i uzywani.

Nie ma Narodu Ukrainskiego i nigdy nie bedzie. Jest Narod Rusinski, Ruski, Rosyjski, Polski, Wegierski…. Nie ma i nigdy nie bedzie Narodu Ukrainskiego. Kto chce zyc iluzja, klamstwem, ten bedzie uwazal sie za Ukrainca, tak jak kobieta … w pewnym czasie i pod pewnym wplywem… bedzie uwazac sie za mezczyzne, czy dziecko…, ze jest krolikiem. Choroba umyslu zdalnie sterowana zydowskimi sztuczkami – dzis Modernizmem i jego odmianami: kominizmem, nazizmem, demokracja liberalna, pluralizmem politycznym tak promowanym nam przez Zyda Kwasniewskiego.

Za nich, oszukanych, mozemy tylko sie modlic, by zrozumieli, ze ludzie na Ukranie zostali oszukani przez Anglo-Saska Hydre, Pruska Hydre, Zydowska Hydre. Modlic sie, by odnalezli Boga i wlasna przeszlosc, wlasna rodzine, wlasne korzenie, ktore albo beda siegac Rosji, albo Polski. Korzenie, ktore Polski i Rosyjski Narod wspoltworzyly poprzez Swieta Rus Kijowska. Rus Kijowska, ktora umierajac wydala owoce w Polsce i Rosji – Krolestwach. Przeszlosci nie mozna wskrzesic… To domena Pana Boga.

Ukraina jest owocem KLAMSTWA – “Kresy sie polonizowaly”. Prawda jest taka, ze to KRESY budowaly Polskosc. Kresy nigdy sie nie polonizowaly, nidy nie przyjmowaly Polskiej Kultury a ja budowaly, wspolbudowaly asymilujac do polskiej kultury kulture Kresow, Rusinska Kulture, Ruska Kulture, Kresowa kulture, ktora miala na imie Krolestwo – POLSKA.

Odseparowywanie dzis Polskiej Kultury od Kresowej Kultury, Rusinskiej kultury, Kresowej Kultury…czy Rosji od Rosyjskiej Ukrainy etc, etc… jest w konsekwencjach czyms takim jak dzielenie Prokreacji na kopulacje i produkcje sztuczna dzieci.. – prowadzi do dewiacji jaka widzimy na dzisiejszej Ukrainie i nie tylko i Smierci.

A na naszych trupach – Nowy Izrael

JPorusza.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

6 Responses to Wołyń Historia Prawdziwa . Dokument uświadamiający

 1. JO pisze:
  22 lutego, 2016 o 16:40
  https://gajowka.wordpress.com/wolyn-ludobojstwo-niepotepione/

  To zdjęcie dokumentuje straszną scenę – Kijów, wrzesień 1941. Babi Jar. Matka na sekundy przed śmiercią tuli do siebie dziecko. Człowiek w mundurze SS, który za chwilę zacznie mordować, nie mówi po niemiecku. To Ukrainiec, pochodzący z zachodniej Ukrainy, a dokładnie z Żytomierza. Służył w dywizji „Galicja”, a w 1943 roku uczestniczył w Einsatzgruppen.

  Od kogo pochodzi ta szczegółowa wiedza? A od niego samego. Tę fotografię przejęli partyzanci wraz z dokumentami i nieśmiertelnikiem. Skonfiskowano to, gdy przeszukiwano jego ciało. Ten potworny obraz będzie jednym z najbardziej wymownych świadków ofiar nazizmu w procesie norymberskim. Mocno uderzające jest jednak to, że to zdjęcie znaleziono także w rzeczach osobistych przy zabitym Banderze. Spoczywało sobie pośród kartek i listów, pisanych do rodziny. Przywódca ukraiński pielęgnował tą pamiątkę. Z dumą pokazywał ją dzieciom i wnukom, chwaląc się, jak „dzielnie walczył” o niepodległość Ukrainy…
  ———————————————
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prawie-ludzie
  https://marucha.wordpress.com/2016/02/22/maska-kontrrewolucji-prawy-sektor-majdan-ukraina/#comment-556986
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/02/23/prawie-jak-ludzie/#comment-557238

  Like

 2. https://marucha.wordpress.com/2012/11/05/ostatnia-bitwa-szatana-1/

  OSTATNIA BITWA SZATANA

  Wstęp.

  Co o Trzeciej Tajemnicy mówią papieże i kardynałowie:

  “Trzecia Tajemnica przepowiada, między innymi, że wielka apostazja w Kościele rozpocznie się od samej góry” – kard. Mario Luigi Ciappi, osobisty teolog papieża Jana Pawła II, Catholic, marzec 2002.

  “To [Trzecia Tajemnica] nie ma nic wspólnego z Gorbaczowem. Matka Najświętsza ostrzegła nas przed apostazją w Kościele” – kard. Oddi, ‘Il Sabato’, 17 marca 1990.

  „Przez jakąś szczelinę dym szatana wdarł się do Kościoła Bożego” – papież Paweł VI, 30 czerwca 1972.

  “Musimy realistycznie i z poczuciem wielkiego bólu przyznać się, że obecnie chrześcijanie w dużym stopniu czują się zagubieni, zmyleni, zakłopotani i rozczarowani; idee przeciwne prawdzie, która została ujawniona i zawsze nauczana, są porozrzucane; herezje, w pełnym i właściwym sensie tego słowa, zostały rozłożone w dziedzinie dogmatów i moralności, tworząc wątpliwości, niejasności i bunt; liturgia została zmanipulowana; zanurzona w intelektualnym i moralnym relatywizmie, a zatem w permisywizmie, chrześcijan kusi się ateizmem, agnostycyzmem, niejasnym moralnym oświeceniem i socjologicznym chrześcijaństwem pozbawionym określonych dogmatów czy obiektywnej moralności” – papież Jan Paweł II, ’L’Osservatore Romano’, 7 lutego 1981.

  “Ona (Najświętsza Maria Panna) powiedziała mi, że szatan chce stoczyć decydującą walkę z Panienką. A decydująca walka jest ostatnią walką, w której jedna strona będzie zwycięska, a druga dozna klęski. I teraz musimy wybrać stronę. Albo jesteśmy za Bogiem, albo za szatanem. Nie ma żadnej innej możliwości” – Wypowiedź siostry Łucji z Fatimy dla o. Fuentesa, 26 grudnia 1957

  Like

 3. mistrzYoda says:

  Bardzo ciekawy tekst. Mam tylko dwa pytania:
  1. Które narody uważa Pan za zbudowane na prawie naturalnym? Jakie są ich kryteria?
  2. Czemu za cezurę czasową podaje Pan 1945r jako czas zmian w polskim kościele? Jakieś konkretne wydarzenie poza końcem wojny? Dla mnie zmiana to czasy powojenne.

  Pozdrawiam!

  Like

 4. Kryterium jest Prawo Naturalne. Polska i Rosja maja fundamenty Kosiola Katolickiego przeciez opartego na Prawie Naturalnym.
  Ukraina jest budowana na zbrodni i klamstwie, przestepstwach, forsowaniu doktrynalnemu filozofii antybozych. ktore byly podstawa do tworzenia sztucznego tworu panstwowego oraz narodowego – calkowicie czyms przeciwnym do Prawa Naturalnego.

  Koniec II Wojny Swiatowej, to poczatek podmywania spoleczenstw katolickich, masowe przyjmowanie do seminariow chlopcow zydowskich takich jak Karol Wojtyla, ktory jako progresista wraz z innymi zydkami dokonal rewolucji masonskjiej wewnatrz KK podczas ostatniego Soboru.

  Pozdrawiam i ja – JPorusza

  Like

 5. mistrzYoda says:

  Ok, dziękuję.
  Ja tylko ze swojej strony dodam, że Rosja co prawda przyjęła chrześcijaństwo w kościele powszechnym, ale z katolicyzmem nie miała nigdy wiele wspólnego.
  A jakie narody Pan jeszcze uznaje za zbudowane na prawie naturalnym? Zgodnie z Pana retoryką wydaje się, że każdy kraj w Europie poza krajami prawosławnymi, muzułmańskimi i powstały przed 1945r ma takie prawa. Ciekaw jestem tej listy.

  Like

  • Panie Joda, kiedy Rus przyjela Chrzescijanstwo nie bylo podzialu na Prawoslawny czy Rzymsko-Katolicki kosciol, to byl jeden Powszechny, Prawowierny Kosciol Chrystusowy.

   Poza tym, prosze zauwazyc, ze Polacy i Polska wciaz jest uwazana za Panstwo i Narod Katolicki, mimo ustroju, ktory nic z katolicyzmem nie ma wspolnego, Wiara dzis w niemalze calej Polsce niemalze nie ma nic wspolnego z Religia Katolicka w odroznienu do Prawoslawia w Rosji, ktore zbliza sie coraz bardziej do Czystosci Wiary w rozumieniu Katolickim.

   Smutne jest, ze Narody Europy Zachodniej porzuciwszy wiare staja sie nie Narodami a Tlumem w danym panstwie. Prosze zauwazyc, ze nie ma juz niemalze tam wiary a i multikulturowosc likwiduje w tych bylych narodach okreslenie , ze to sa narody. Tam coraz mniej jest pokrewinstwa krwi oraz, co najwaniejsze, nie ma jednosci Ducha Narodowego – To Tlumy ludzi w Protektoratach Zydo-Masonskich, z ktorych talmudycznie robi sie “bydlo”. Ostatnio powiedzial Prezydent Wegier W. Orban, ze Wegry sa Panstwem Jednonarodowym , Narodem Bialego czlowieka i takim chca pozostac. W kontrascie do Panstw Zachodnich ta wypowiedz jest bardzo wymowna, az po taka skale, ze pewna Zydowka…, ktora byla w Rzadzie Wegier po wypowiedzi Orbana zrezygnowala ze swej pozycji.
   JP

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s