Putin wprost o NWO

Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie: będziemy bronić chrześcijańskich wartości

Przemówienie świąteczne Prezydenta Rosji Władimira Putina zostało całkowicie przemilczane przez tzw. „zachodnie” media. Poniższy fragment tłumaczy dlaczego….

(…) Kolejne wyzwanie dla rosyjskiej tożsamości jest związane z procesami, które można obserwować poza granicami Rosji. Są to polityka zagraniczna, moralność i inne aspekty. Widzimy, że kraje euro-atlantyckie podążają drogą, która zaprzecza czy wręcz wyklucza ich korzenie, wliczając w to korzenie chrześcijańskie, które tworzą bazę Zachodniej Cywilizacji.
W tych krajach podstawa moralna i wszelkie tradycyjne wartości są odrzucane – narodowe, religijne, kulturalne – nawet tożsamość płciowa jest odrzucana i relatywizowana.Taka polityka traktuje wielodzietną rodzinę na równi z partnerstwem homoseksualnym, a wiara w Boga jest równoznaczna wierze w szatana.

To nadużywanie i wyolbrzymianie politycznej poprawności w tych krajach prowadzi do tego, że należy poważnie rozważyć możliwość legalizacji partii, które będą mieć na celu propagandę pedofilii.
Wielu obywateli państw europejskich w rzeczywistości wstydzi się swoich religijnych przynależności, a nawet boi się o nich mówić. Chrześcijańskie święta i uroczystości są likwidowane, czy też ich nazwy są „neutralnie” zmieniane, tak jakby ktoś się miał wstydzić świąt chrześcijańskich. Tą metodą ukrywa się głębsze moralne wartości tychże uroczystości.

Kraje te próbują narzucić siłą ten sam model na inne kraje, globalnie. Jestem głęboko przekonany, że jest to bezpośredni sposób na degradację i prymitywizację. To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie.

Jaki może być lepszy dowód na moralny kryzys społeczeństwa niż utrata jego funkcji rozrodczości? Niemalże wszystkie rozwinięte kraje zachodnie nie mają wystarczającej rozrodczości by się utrzymać na tym samym poziomie, nawet z pomocą migrantów.

Bez wartości moralnych, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez reguł i moralnych wartości, które się ukształtowały i rozwinęły przez millenia, ludzie nieuchronnie utracą swoją godność.

I myślimy, że prawa i naturalna jest obrona tych moralnych wartości.

Należy respektować prawa każdej mniejszości do samookreślenia, ale jednocześnie nie można dopuścić do tego by prawa większości nie były respektowane.

W tym samym czasie gdy ten proces następuje na poziomie państwowym, na poziomie międzynarodowym zauważamy próby stworzenia jednobiegunowego i jednolitego modelu świata, w którym usuwane będą instytucje prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali.

Za: https://www.youtube.com/watch?v=Apmy9H9YVPo

Advertisement
This entry was posted in Rosja. Bookmark the permalink.

7 Responses to Putin wprost o NWO

 1. lechv says:

  “Podam kilka konkretnych przykładów takich nierozsądnych reakcji. Ten świat zalewa nas nieskromną modą – więc w odwecie ubieram się w szary worek; ten świat nie mówi o Bogu – więc ja będę mówił w każdej możliwej sytuacji o Bogu, wzywając Stwórcę ku konsternacji i zgorszeniu moich rozmówców w najbardziej dziwnych i nieoczekiwanych kontekstach; ten świat udaje, że cała polityka odbywa się jawnie i pogardza tymi, którzy mówią o tajnych organizacjach – więc ja ciągle będę mówił o masonach i przypisywał ich bezpośredniemu działaniu wszelkie zło; współczesna nauka nie mówi o Bogu – więc ja będę odrzucał wszystko, co współczesna nauka mówi i np. uznawał tylko podręczniki medycyny sprzed XVIII wieku.

  Na pierwszy rzut oka te postawy mogą się wydać śmieszne, jednak mają one zaiste tragiczne skutki. Sprawiają, że człowiek walczy zaciekle z wyimaginowanym wrogiem, nierzadko zaniedbując walkę z wadami własnej duszy. Taka postawa przekłada ciężar naszej walki duchowej z nas samych na zewnątrz sprawiając, że czujemy się w obowiązku podejmować jakieś zewnętrzne działania mające zaradzić któremuś z „palących problemów” jednocześnie nie pamiętając o tym, że najniebezpieczniejszy wróg czyha w nas samych – a są to rany naszej duszy.”

  Bardzo uważajmy na różnorakich komentatorów i kaznodziejów, którzy sami, nie mając zdrowej formacji, zdobywają popularność na agresywnym atakowaniu „modernistów i masonów” – nierzadko są to osoby, które doskonale pasują do opisu problemów zawartych w punkcie pierwszym i drugim tego artykułu, a chcą przy tym uchodzić za nauczycieli i nierzadko jedynych obrońców prawdy i świętości. Krótko mówiąc: zamiast wysłuchiwania wątpliwej jakości internetowych „krzykaczy”, czytajmy tradycyjne encykliki papieskie – bez wątpienia odniesiemy z tego wielki pożytek!”

  https://www.bibula.com/?p=116455

  Ksiądz Szymon Bańka (FSSPX) twierdzi, że ludzie mówiący o NWO to internetowi krzykacze, których nie powinno się słuchać. Dodaje, że nie można obwiniać masonerii za zło na świecie. I że w ogóle zajmowanie się kowaniem masonerii to dla katolika przeszkoda w drodze do świętości.

  Przyznam, że większych bzdur w życiu nie słyszałem. Takich wypocin mógłbym się spodziewać z ust posoborowca ale nie kapłana FSSPX.

  Co admin o tym sądzi???

  Like

  • Nowe Bractwo Piusa X upada. Wypowiedz Ksiedza Banki byc moze jest tego dowodem. Nie slyszalem calosci tego Ksiedza wypowiedzi, wiec nie moge odniesc sie do tego Ksiedza kazania a jedynie do Pana sugestii i podanego tekstu, ktory podobno jest wypowiedzia tego Ksiedza: podana czesc wypowiedzi Ksiedza zawiera niecala prawde, gdyz dbanie o formacje katolicka skutkuje wlasnie tym, ze widzimy swiat takim jaki jest – prawdziwym – pelen perwersji, grzechu… O poznanie grzechu przeciez modlimy sie w Rozancu. Umiejetnosc spostrzezenia tego co sie dzieje, widzenia prawdy, kto klamie, manipuluje i obnazanie tego jest przeciez Katolika Obowiazkiem – upominac, oraz jest darem. Ten dar moze miec nie tylko Ksiadz ale i osoba swiecka. Swiety Maksymilian Kolbe w zalozeniach Milicji Niepokalanej ujal punkt “obnazanie Masonerii”… A poznanie i ujawnienie klamstwa jest jednym z krokow wielu do walki z klamstwem. Kiedys stare Bractwo wlasnie uczylo swieckich o Masonerii i zalecalo dzialania pokretne ich obnazac publicznie. Takim Biskupem w starym Bractwie byl Biskup Williamson, ktorego nauke z tamtych czasow wciaz mozemy znalezc w internecie. Przeciez Encykliki ucza o Masonerii wprost nazywajac ich slugami Szatana. Oczywistym jest, ze wylacznie obwinianie Zydow, Masonow… jest bledem, bo przeciez choc oni sa glownym motorem upadku wielu, to my upadajacy musimy pierwsi sie bic w piersi. Jak jednak mamy powstac z upadku “i stac a potem isc prosto”, gdy nie bedziemy znac zasadzek slug Szatana? Nauka o historii chrzescijanstwa jest tez nauka o historii grzechu. Poznanie tego tematu jest naszym obowiazkiem. A Masoneria, Zydzi, sa wlasnie czescia tej historii, ktora siega wspolczesnosci. Jest zywa, namacalna i miedzy innymi dzieki niej, wiedzy o niej mozemy z grzechem walczyc po to by zyc w Raju. Naszym obowiazkiem jest walczyc z Masoneria w linii Swietego Maksymiliana Kolbe, ktory kontynuowal linie Swietego Papieza Piusa X. Kontynuatorem tej linii wciaz zyjacym jest Biskup Ryszard Williamson, ktory zakladajac Ruch Oporu, kontynuje linie starego Bractwa Piusa X, z ktorego drogi Ksiadz Banka zszedl wraz ze swoimi przelozonymi. Zszedl z tej drogi na tyle, ze nie umie zaprotestowac jak Pewien znany kapłan wyświęcony w Instytucie Dobrego Pasterza, posługuje w kaplicach nowego Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X wyznajac wciaz judaizm !!

   Ave Maria w intencji nawrócenia!

   Zacytowana wypowiedz Ksiedza Banki byc moze jest proba zatrzymania wiernych w nowym Bractwie, ktore upada? Ten Ksiadz mowi ogolnie i ta ogolnoscia moze skrzywdzic chcaco lub niechcaco tych laikow co dzialaja w internecie a nie sa zwiazani z nowym Bractwem, jak ja, choc nie uwazam, by slowa tego Ksiedza mozna by przypisac do artykolow Zascianka.

   Co do sugestii Ksiedza Banki w temacie leczenia i przywolywania medycyny sprzed czasow Oswiecenia…., nie uznajac wielu osiagniec wspolczesnej medycyny, to ja nie znam nikogo kto by to robil. Napewno nie jestem to ja :)))

   JanAPorusza

   Like

 2. lechv says:

  Mnie się wydaje, że x Bańka ( Bractwo Piusa X jeszcze do konca nie upadlo i nie godzi sie tak wylacznie po nazwisku okreslac osobe Ksiedza z tej formacji – JA Porusza)chciał przywalić z grubej rury i napisać o “foliarzach”, “szurach” i “teoriach spiskowych” ale się nieco pochamował.

  A to z medycyną to pewnie ma na myśli przeciwników szczepień i negatorów tzw. pandemii bo czas ukazania się jego artykułu nieprzypadkowy( to sa Pana przypuszczenia. Nie uwazam, by Ksieza z Bractwa na ta chwile popierali szczepienia przeciwko Covidowi – JAPorusza).
  Jak tacy duchowni są w Bractwie to ja dziękuję. Jedno pokolenie i Bractwo zamieni się w posoborowie ( niestety z ta prognoza i ja sie zgadzam – oby do tego nie doszlo – JAPorusza). Ale tak jest zawsze. Przychodzą młodzi i nie trzymają się linii starszych tylko robią po swojemu.

  Like

 3. lechv says:

  Ksiądz Bańka twierdzi, że NWO i spisek masoński to bzdura. Znowu! Mówi, żeby się nie interesować życiem Kościoła, masonerią, polityką itd. A gdyby spisek masoński istniał to już dawno ktoś by się wygadał i wszystkoby się rozsypało.

  Takie słowa z ust kapłana Tradycji, redaktora FSSPX? Dziwne. Wcześniej kontrowersyjnie wypowiadał się na temat aborcji i mówił, że dokumenty Vaticanum II nie były heretyckie.

  Momentami jak go słucham to mam wrażenie, że to ksiądz posoborowy.

  Like

 4. lechv says:

  Przepraszam za pomyłkę.

  To ten link:

  Like

  • Wysluchalem tego wykladu. Wielebny Ksiadz Banka, niestety, zarazony jest modernizmem oraz plynie z pradem rzeki wezbranych wod Biskupa Fellay w kierunku nienawroconego Watykanu. Bo przeciez jak mozna namawiac Polakow, tak jak za PRL zydowscy Ksieza to robili, do pojscia do wyborow, do oddania glosow na kandydatow do Partii politycznych wiedzac, ze doktryna, pod parasolem ktorej te parie maja obowiazek pracowac a ludzie ubiegac sie o pozycje w organach panstwowych jest ANTYBOZA??
   Caly wyklad Ksiedza Banki jest zydowskim belkotem, niekatolicka wypowiedzia w ustach Katolickiego Ksiedza.

   Zagubione Neobractwo Piusa X. Zagubiony Wielebny Ksiadz Banka. Z daleka od takich Ksiezy !

   JanAPorusza.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s