Siostra Łucja jednak fałszywa!!

 

Siostra Łucja jednak fałszywa!!

Zrzut konserwatywnych i katolickich treści by Stonka Ziemniaczana

Dr Peter Chojnowski, znany z prowadzenia tradycyjnego bloga katolickiego „radtradthomist”, opartego na filozofii Św. Tomasza wypuścił 1 sierpnia 2018 prawdziwą kilkudziesięcio-gigatonową bombę wodorową na umysły wszystkich katolików na całym świecie. Jego fundacja non-profit pod nazwą „Sister Lucy Truth” sfinansowała profesjonalne badania tożsamości dwóch sióstr Łucji na podstawie 2400 fotografii. Badania miało z całkowitą pewnością potwierdzić lub wykluczyć teorię spiskową o „dwóch siostrach Łucjach”.
Przy wykorzystaniu najnowszych technologii tzw. face recognition oraz asystencji zawodowego eksperta udało się ze 100% pewnością potwierdzić prawdziwość domniemań o dwóch siostrach Łucjach. Osobiście nie miałem co do tego żadnych wątpliwości, gdyż tylko ślepiec mógł przypuszczać, że to jedna i ta sama osoba.

Pełny raport z niepodważalnymi dowodami naukowymi zostanie opublikowany wg zapowiedzi dra Chojnowskiego jeszcze w tym roku.

radtradthomist.chojnowski.me/…/fraud-facial-re…

Dowody na podstawienie oszustki w miejsce siostry Łucji mają niebagatelne konsekwencje dla całej narracji o Fatimie. Dotyczy to nie tylko kościoła-novus-ordo ale także środowisk tradycjonalistycznych.

Zrodzą się następujące pytania:
– dlaczego podmieniono siostrę Łucję?
– co się stało z prawdziwą siostrą Łucją?
– kim była oszustka?
– kto wydał decyzję o operacji na tak ogromną skalę?
– dlaczego nikt nie protestował?

Korzystając z okazji postaram się w sposób nieco spekulatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.
Siostra Łucja została prawdopodobnie zamordowana w 1958 roku z rozkazu kościelnej masonerii. Przyczyną mordu na karmelitance była Trzecia Tajemnica Fatimska. Masoneria nie mogła dopuścić do jej ujawnienia, gdyż pokrzyżowałoby to jej plany przejęcia Kościoła od wewnątrz.

W Trzeciej Tajemnicy Matka Boża mówi między innymi o:
– złym soborze
– złej mszy
– apostazji w Kościele
– papieżu pod wpływem Szatana
– wielkich karach boskich

Obecnie na własnej skórze przeżywamy skutki nieujawnienia Trzeciej Tajemnicy:
– skandale homo i pedo na skalę taką, że Sodoma i Gomora to tylko podrzędny gminny bajzel
– kompletna apostazja w strukturach Kościoła
– zamieszanie doktrynalne począwszy od SW2
– nadużycia liturgiczne i banalizacja Mszy Św.
– papież robiący wszystko aby zniszczyć Kościół

Słowem – Kościół kona!
Jednakże Kościół, jako Mistyczne Ciało Chrystusa musi pójść drogą swojego Mistrza. Kontemplacja Męki Pańskiej niech będzie źródłem zrozumienia czasów obecnych.

POST SCRIPTUM

W związku z dużą ilością pytań dotyczących Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej chciałbym przekazać następujące informacje:

Nie znamy całości Trzeciej Tajemnicy ale na podstawie relacji różnych osób, które ją znały możemy budować sobie jej spójny obraz:

1. Zły sobór i zła msza
Relację tę przekazał o. Dollinger, prywatnie przyjaciel kard. Ratzingera.
Ratzinger mówi w 2000 w prywatnej rozmowie: Jest więcej niż opublikowaliśmy. Opublikowana część jest autentyczna (człowiek w bieli) a nieopublikowana mówi o zły soborze i złej mszy, która ma niedługo nadejść”
Tezę o złym soborze i złej mszy potwierdził na łożu śmierci także kard. Capovilla, sekretarz Jana 23. Informację tą przekazał S. Krajski w jednym ze swych wykładów, a źródłem tej informacji jest jego przyjaciel, który był przy Capovilli.

2. Apostazja w Kościele
– kard. Oddi – Matka Najświętsza ostrzegła nas przed apostazją w Kościele
– kard. Ciappi – Trzecia Tajemnica przepowiada, między innymi, że wielka apostazja w Kościele rozpocznie się od samej góry
– bp Amaral – Jej treść odnosi się tylko do naszej wiary. Utożsamianie [Trzeciej] Tajemnicy z katastroficznymi zapowiedziami czy holokaustem nuklearnym, to zniekształcanie znaczenia Orędzia. Utrata wiary na kontynencie jest gorsza niż unicestwienie narodu; i prawdą jest, że w Europie wiara ciągle zanika
– Eugenio Pacelli (potem Pius12) – Niepokoją mnie przekazy Matki Bożej do Łucji z Fatimy. Ta uporczywość Maryi [mówiącej] o niebezpieczeństwach zagrażających Kościołowi jest boskim ostrzeżeniem przed samobójstwem zmiany w jego wierze, liturgii, teologii i duszy. . . Wokół mnie słyszę innowatorów chcących rozebrać Świętą Kaplicę, zniszczyć uniwersalny płomień Kościoła, odrzucić jego ornamenty i uczynić go winnym za jego przeszłość historyczną.

3. Papież pod wpływem Szatana
W wywiadzie radiowym z 1998 roku Malachi Martin – zapytany przez słuchacza z Australii, że słyszał o jednego z Jezuitów o tym, że ostatni papież będzie pod wpływem Szatana – odpowiedział, że wygląda na to, że tamten ktoś znał treść Trzeciej Tajemnicy. Sam Malachi Martin zapoznał się z tekstem TTF w lutym 1960 dzięki kard. Bea.

Źródła:
onepeterfive.com/cardinal-ratzin…
www.youtube.com/watch
chomikuj.pl/…/O.+Paul+Kramer+…
OSTATNIA BITWA SZATANA

autor: Stonka Ziemniaczana

https://stonkaziemniaczana.wordpress.com/2018/08/10/393/

This entry was posted in NOWO, Uncategorized, Żydzi przeciwko Polsce, Wróg Polski. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s